• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування “Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва»”

ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування “Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва»” згідно документації. Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства. Строк виконання робіт: 50 календарних днів з моменту підписання договору, . Експертний звіт на робочий проект Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва», реєстраційний номер EX01:0453-5472-7132-4867.

Завершена

891 816.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 459.08 UAH
Номер: 572218cfffff4bc6b75e544de0c20174
Внутрішній номер закупівлі: 24971188
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-09-014034-a   
Замовник: Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Швець Олег Віталійович 380442535305 gospgrupa20@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 891 816.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.04.2025 17:33 - 23.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.04.2025 17:33 - 26.04.2025 09:00
Аукціон: 01.05.2025 15:35 - 01.05.2025 15:58
Період кваліфікації: 01.05.2025 15:58 - 16.05.2025 15:29
Період завантаження договору: 22.05.2025 00:00 - 01.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴891 816.00 ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування “Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва»”