-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для дорожньої розмітки: фарба для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки; пластик холодного нанесення для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2025-04-09-010194-a
Завершена
35 104 165.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 351 041.66 UAH
мін. крок: 1% або 351 041.66 UAH
Період уточнення:
09.04.2025 15:03 - 14.04.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим