-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для дорожньої розмітки: фарба для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки; пластик холодного нанесення для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2025-04-09-010194-a
Завершена
35 104 165.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 351 041.66 UAH
мін. крок: 1% або 351 041.66 UAH
Номер:
8ed0259a7f1a4b4d9e7dc8055de6a297
Внутрішній номер закупівлі:
24967479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-09-010194-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359182
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Козир +380637439116 iu_kozyr@ukr.net http://drs.kh.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 104 165.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2025 15:03 - 14.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2025 15:03 - 17.04.2025 09:00
Період кваліфікації:
17.04.2025 09:00 - 21.04.2025 14:55
Період завантаження договору:
27.04.2025 00:00 - 07.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 104 165.50 Матеріали для дорожньої розмітки: фарба для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки; пластик холодного нанесення для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки