-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні меблі для укомплектування початкових класів "Нової української школи"
Тендер Prozorro UA-2018-09-11-001819-c
Торги не відбулися
606 196.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 030.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 030.98 UAH
Період уточнення:
11.09.2018 14:19 - 16.09.2018 14:50
Відповідь надана
Документи
Номер:
1b058622a813496f8e5f7c0d33312249
Дата опублікування:
11.09.2018 16:42
Опис:
Добрий вечір!
Файли не відкриваються
Відповідь:
Добрий вечір. Файли перезавантажено повторно, спробуйте ще раз.
Дата відповіді:
11.09.2018 17:05