-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні меблі для укомплектування початкових класів "Нової української школи"
Тендер Prozorro UA-2018-09-11-001819-c
Торги не відбулися
606 196.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 030.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 030.98 UAH
Номер:
c953c5980575487b8cfdbb1695e8163c
Внутрішній номер закупівлі:
2492058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-11-001819-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145990
-
Адреса:
47003, Україна, Тернопільська область, м. Кременець, вул. Шевченка, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Сергійович Мороз +380671142457,+380686292178 vokremenets@ukr.net http://kremvo.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
606 196.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 030.98 UAH
Період уточнення:
11.09.2018 14:19 - 16.09.2018 14:50
Період прийому пропозицій:
11.09.2018 14:19 - 26.09.2018 14:50
Аукціон:
27.09.2018 12:05 - 27.09.2018 12:32
Період кваліфікації:
27.09.2018 12:32 - 12.10.2018 10:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі для укомплектування початкових класів "Нової української школи"
Кількість
356 комплект
Період постачання
до 31.10.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Торговий дім "Цвях"
Оскарження: 27.09.2018 12:32 - 15.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31603861
-
Контактна особа:
Тетяна Егорова +380673245197 nailtd@gmail.com
-
Адреса:
02093, Україна, Київська область, м.Київ,, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬСЬКА, будинок 30-А
Оскарження: 27.09.2018 12:32 - 15.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
587 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
587 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.10.2018 11:31
Документи
40
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРИКУН ВАДИМ ПЕТРОВИЧ
Оскарження: 04.10.2018 11:31 - 21.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2858716530
-
Контактна особа:
Крикун Вадим Петрович 380687770201, 380687770201 vadim.1@i.ua
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, КЛНДС, квартал 87,будинок 1, квартира 3
Оскарження: 04.10.2018 11:31 - 21.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
596 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
596 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.10.2018 16:06
Документи
51
Скарги
0
ФОП "ПОРЄВА ГАННА СЕРГІЇВНА"
Оскарження: 10.10.2018 16:06 - 23.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2896808388
-
Контактна особа:
Порева Ганна +380959006188 kartinka@ukr.net
-
Адреса:
03061, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ПАТРІОТІВ, будинок 98, квартира 70
Оскарження: 10.10.2018 16:06 - 23.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
605 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
605 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.10.2018 10:30
Документи
5
Скарги
0