-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реєстраційні журнали, книги
Тендер Prozorro UA-2025-03-26-007667-a
Завершена
113 990.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 569.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 569.95 UAH
Період уточнення:
26.03.2025 14:08 - 31.03.2025 00:00
Відповідь надана
Опис
Номер:
c4394825bd374429b905464e1561a3b9
Дата опублікування:
27.03.2025 12:25
Опис:
Добрий день. Прошивати в торці ниткою чи скобою з проклейкою?
Відповідь:
Добрий день. Прошивати ниткою.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
27.03.2025 12:41
Відповідь надана
Опис
Номер:
15da29c22fe74a60b4c594250bfb5399
Дата опублікування:
27.03.2025 10:17
Опис:
Добрий день. Що у Вашому розумінні журнали (книги) повинні бути прошиті - це прошнуровані ниткою для опломбування?
Відповідь:
Добрий день. Книги (журнали) повинні бути прошиті - це мається на увазі прошивка в торці, прошнуровувати ниткою для опломбування не потрібно.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
27.03.2025 12:01