• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реєстраційні журнали, книги

Завершена

113 990.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 569.95 UAH
Номер: fef90853220249c580bbf7b62d78e22a
Внутрішній номер закупівлі: 24832722
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-26-007667-a   
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ СУДОВОЇ ОХОРОНИ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Мілостна Галина Павлівна 380662868786 tyssod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 113 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.03.2025 14:08 - 31.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.03.2025 14:08 - 03.04.2025 17:00
Аукціон: 04.04.2025 12:51 - 04.04.2025 13:14
Період кваліфікації: 04.04.2025 13:14 - 07.04.2025 14:24
Період завантаження договору: 13.04.2025 00:00 - 23.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴113 990.00 Реєстраційні журнали, книги