-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори)
Тендер Prozorro UA-2025-03-25-006087-a
31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори) - 1751 шт. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Торги не відбулися
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Період уточнення:
25.03.2025 12:14 - 31.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим