-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори)
Тендер Prozorro UA-2025-03-25-006087-a
31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори) - 1751 шт. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Торги не відбулися
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Номер:
ab13a0c329484c84bfccaaf6f8a61db0
Внутрішній номер закупівлі:
24816516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-25-006087-a
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03180, Україна, Київська область, Киев, пр. Перемоги, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Очеретяний +380444228597 ocheretianyi@ucrf.gov.ua http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2025 12:14 - 31.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2025 12:14 - 03.04.2025 09:00
Аукціон:
04.04.2025 15:27 - 04.04.2025 15:50
Період кваліфікації:
04.04.2025 15:50 - 15.04.2025 16:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴460 000.00 31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори)