• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (картриджі, фотобарабани, тонери, вузли зображення/закріплення)

Торги не відбулися

445 420.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 454.20 UAH
Період уточнення: 28.09.2018 18:08 - 08.10.2018 17:00
Відповідь надана

технічні вимоги

Номер: 02f9f67ee3804f728f349d7180628ef2
Дата опублікування: 03.10.2018 14:54
Опис: Добрий день. п. 3.3 додатку 5 ТД є дискримінаційною умовою, що обмежує конкуренцію, адже встановлює для учасників, що пропонують еквівалент неможливу до виконання вимогу про необхідність подання листа від виробника обладнання або його офіційного представництва в Україні, щодо можливості використання еквівалентного товару. Всі виробники друкуючих пристроїв, які зазначені у Вашій тендерній документації у посібниках користувача пристрою зазначають, що вони не мають можливості контролювати конструкцію та якість виготовлення еквівалентів. Відповідно, жоден виробник або його офіційне представництво ніколи не погодять можливість використання еквівалентного Товару замість оригінального. Таким чином, внаслідок дії дискримінаційного п. 3.3 в Додатку 5 Тендерної документації усуваються від участі в торгах учасники, що пропонують еквівалент товару, який за технічними характеристиками відповідає товару виробників та торгових марок, що вказані в Додатку 5 Тендерної документації, що призводить до обмеження конкуренції. . Як виконати умови п. 3.3, додатку 5 ТД щодо позиції - Тонер сумісний для Samsung ML-1510 бутиль 100 грам та позицій , що зняті з виробництва?
Відповідь: Виходячи з вимог п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), тендерна документація розробляється та затверджується Замовником і повинна містити перелік складових, визначених ч. 2 ст. 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Ураховуючи викладене, Замовник, з огляду на власні потреби, самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням чинного законодавства. В додатку 5 до тендерної документації технічна специфікація містить вираз «або еквівалент», що відповідає вимогам п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону. Отже, права учасників не обмежено та не дискриміновано, адже за умовами тендерної документації кожен з учасників має право запропонувати інший товар (еквівалент), ніж передбачено тендерною документацією, надавши підтвердження його еквівалентності. Якщо учасник пропонує інший товар (еквівалент), даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за всіма показниками, не стати причиною збою та\або виходу з ладу обладнання Замовника, що може підтвердити виробник чи його офіційний представник. З приводу позиції «Тонер сумісний для Samsung ML-1510 бутиль 100 грам», то вимоги п. 3.3 додатку 5 до тендерної документації на неї не розповсюджуються. Додатково повідомляємо, що з метою уточнення технічних, якісних та кількісних характеристик до предмету закупівлі, прийнято рішення щодо необхідності внесення змін до тендерної документації
Дата відповіді: 05.10.2018 14:07
Відповідь надана

Без ПДВ

Номер: dd4d229cd92e4927a100257114d34c18
Дата опублікування: 02.10.2018 21:27
Опис: Доброго дня! Форма цінової пропозиції містить назву стовпців "Ціна за одиницю, грн. з ПДВ", "Вартість, грн. з ПДВ". У випадку якщо учасник не є платниклом ПДВ, чи правильно розуміємо, що при поданні цінової пропозиції учасник має право змінити назву стовпців відповідно "Ціна за одиницю, грн. без ПДВ", "Вартість, грн. без ПДВ", і це не буде підставою для відхилення цінової пропозиції? Просимо надати відповідь.
Відповідь: Доброго дня! Якщо Учасник процедури закупівлі документально підтвердить, що він не є платником ПДВ, він може змінити назву стовпців у формі цінової пропозиції відповідно: «Ціна за одиницю, грн. без ПДВ», «Вартість, грн. без ПДВ»
Дата відповіді: 04.10.2018 17:29
Відповідь надана

Досвід виконання аналогічних договорів

Номер: 61c1548faa0b4021b199ec69eac02cef
Дата опублікування: 02.10.2018 21:09
Опис: Вітаємо! Документація містить вимогу: "3.1. Інформаційна довідка про наявність досвіду виконання аналогічного договору (за формою згідно з додатком 3.3 до тендерної документації), яка має містити інформацію про виконання договору(-ів) протягом останніх трьох років." Питання - якщо учасник надасть необхідну інформацію і підтвердження про виконнаня достатньої кількості (більше 5-и), аналогічних договорів протягом 2018 року, але не надасть інформацію про виконання договорів 2016-2017 р.р. (оскільки був зареєстрований лише у 2018 р), це буде підставою для відхилення пропозиції? Якщо - так. Прохання, чи можна змінити цю вимогу, щоб допустити більшу кількість участників (таких як ми наприклад, зареестрованих у 2018 році, але готових виконати решту умов документації, та поставити продукцію вчасно, та в поному обсязі. Впустити "молоду кров", як кажуть)? Змінти кінцівку вимоги на - ".... яка має містити інформацію про виконання аналогічних договору(-ів)". Дякуємо!
Відповідь: Доброго дня! Надання Учасником у складі тендерної пропозиції інформації про виконання аналогічних договорів протягом 2018 року не буде підставою для відхилення тендерної пропозиції
Дата відповіді: 04.10.2018 17:28