-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (картриджі, фотобарабани, тонери, вузли зображення/закріплення)
Тендер Prozorro UA-2018-09-28-001102-a
Торги не відбулися
445 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 454.20 UAH
мін. крок: 1% або 4 454.20 UAH
Номер:
4a55f72f844948cca40b223f12c53186
Внутрішній номер закупівлі:
2480904
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-28-001102-a
Замовник:
Одеська митниця ДФС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39441717
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська обл., Одеса, м.Одеса, вул.Гайдара, 21 а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стрілка Людмила Василівна +380487342821 od.sklad@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
445 420.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 454.20 UAH
Період уточнення:
28.09.2018 18:08 - 08.10.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2018 18:08 - 18.10.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картридж оригінальний HP Q2612A або еквівалент
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний HP CB435A (35A) або еквівалент
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний HP CB436A (36A) або еквівалент
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний HP CE285A (85A) або еквівалент
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний для SAMSUNG ML-2015 або еквівалент
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний для SAMSUNG ML-2250 або еквівалент
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний для SAMSUNG ML-2550 або еквівалент
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний для SAMSUNG SCX-4100 або еквівалент
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний для SAMSUNG SCX-D6345A або еквівалент
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний для SAMSUNG SCX-4824 або еквівалент
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний для Xerox Phaser3500DN або еквівалент
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний для SAMSUNG ML-1710D3 або еквівалент
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний для Samsung SCX 5312 або еквівалент
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Фотобарабан оригінальний для OKI B430 або еквівалент
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Copy Cartridg оригінальний для Samsung 6345 або еквівалент
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Copy Cartridg оригінальний для Xerox M20 або еквівалент
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Copy Cartridg оригінальний для Samsung SCX 5315 або еквівалент
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Тонер-картридж оригінальний для OKI B430 або еквівалент
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Toner Cartridge оригінальний для Xerox M20 або еквівалент
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Toner Cartridg оригінальний для Samsung 6345 або еквівалент
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Тонер сумісний для Samsung ML-1510 бутиль 100 грам
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Вузол зображення для Gestetner 161 або еквівалент
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Вузол закріплення для Gestetner 161 або еквівалент
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Вузол закріплення для Samsung 4824 або еквівалент
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Вузол закріплення для Xerox M20 або еквівалент
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Картридж оригінальний для Xerox WorkCentre PE220 або еквівалент
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 21.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОВАЛЬ ДІАНА АНДРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3153513923
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОВАЛЬ ДІАНА АНДРІЇВНА +380949542798 PAV041971@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 65113, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 29, квартира 137
Початкова пропозиція
290 880.18 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 880.18 UAH з ПДВ
Документи
5
Скарги
0