-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-03-24-008740-a
Докладніше про обсяг надання послуг та про вимоги до предмета закупівлі у Додатку 3 до тендерної документації.
Завершена
227 047.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 135.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 135.24 UAH
Період уточнення:
24.03.2025 14:32 - 29.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим