-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-03-24-008740-a
Докладніше про обсяг надання послуг та про вимоги до предмета закупівлі у Додатку 3 до тендерної документації.
Завершена
227 047.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 135.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 135.24 UAH
Номер:
27786b78e6904d3eb133c424b96d3043
Внутрішній номер закупівлі:
24804564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-24-008740-a
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталя Шайтанова +380612788136 natalya.shaytanova@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
227 047.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2025 14:32 - 29.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2025 14:32 - 01.04.2025 09:00
Період кваліфікації:
01.04.2025 09:00 - 01.04.2025 14:50
Період завантаження договору:
07.04.2025 00:00 - 17.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴227 047.00 Послуги з поточного ремонту будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)