-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплектувальні деталі для обслуговування та ремонту системи підготовки води АРІУМ-ІІ КОМФОРТ "Сарторіус"
Тендер Prozorro UA-2025-03-20-010706-a
Торги не відбулися
215 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 078.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 078.00 UAH
Період уточнення:
20.03.2025 15:27 - 28.03.2025 00:00
Відповідь надана
Деталізація технічного завдання
Номер:
0fbb34bc0b944cbdb4201f9ca9cc50d7
Дата опублікування:
24.03.2025 09:07
Опис:
Доброго дня, шановний замовник, маємо намір прийняти участь у Вашому тендері, просимо відкорегувати технічне завдання, а саме вказати всі габарити, найменування, мікронаж картриджів, габаритні розміри мембран, що саме входить в набір для очищення. Заздалегідь дякуємо.
Відповідь:
Добрий день. Шановний Учасник, в предметі закупівлі вказано обладнання для якого закуповується дані деталі, а саме : "АРІУМ-ІІ КОМФОРТ "Сарторіус"" (Система водопідготовки Sartorius arium comfort II H2O-II-2-UV-T). Для запобігання помилок та непорозумінь надаємо посилання на офіційний сайт виробника даного обладнання де чітко зазначені технічні характеристики витратних матеріалів які підходять для даного обладнання. https://shop.sartorius.com/ww/c/water-purification/consumables
Дата відповіді:
25.03.2025 14:55