-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплектувальні деталі для обслуговування та ремонту системи підготовки води АРІУМ-ІІ КОМФОРТ "Сарторіус"
Тендер Prozorro UA-2025-03-20-010706-a
Торги не відбулися
215 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 078.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 078.00 UAH
Номер:
80ac3b45bd784087b6fcd82ab4a6672d
Внутрішній номер закупівлі:
24777517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-20-010706-a
Замовник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Архипченко +380445792122 mozmdv.procurement@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
215 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2025 15:27 - 28.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2025 15:27 - 31.03.2025 15:00
Період кваліфікації:
31.03.2025 15:00 - 07.04.2025 13:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴215 600.00 Комплектувальні деталі для обслуговування та ремонту системи підготовки води АРІУМ-ІІ КОМФОРТ "Сарторіус"