-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
рентген-діагностичний комплекс на 2 робочих місця з пристроєм для оцифровування рентгенівських знімків та принтером
Тендер Prozorro UA-2018-10-12-000624-b
комплекси придбаваються для: Сумська центральна районна клінічна лікарня, 40007, Україна, м Суми, вул. Марко Вовчок, 2; Комунальний заклад «Тростянецька центральна районна лікарня», 42600, Сумська обл., Тростянецький район, місто Тростянець, вул. Нескучанська, будинок 7; «Кролевецька центральна районна лікарня», 41300, Сумська обл., Кролевецький район, місто Кролевець бульвар Шевченка, буд. 57
Торги відмінено
12 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 120 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 120 000.00 UAH
Період уточнення:
12.10.2018 11:11 - 17.10.2018 13:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим