-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
рентген-діагностичний комплекс на 2 робочих місця з пристроєм для оцифровування рентгенівських знімків та принтером
Тендер Prozorro UA-2018-10-12-000624-b
комплекси придбаваються для: Сумська центральна районна клінічна лікарня, 40007, Україна, м Суми, вул. Марко Вовчок, 2; Комунальний заклад «Тростянецька центральна районна лікарня», 42600, Сумська обл., Тростянецький район, місто Тростянець, вул. Нескучанська, будинок 7; «Кролевецька центральна районна лікарня», 41300, Сумська обл., Кролевецький район, місто Кролевець бульвар Шевченка, буд. 57
Торги відмінено
12 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 120 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 120 000.00 UAH
Номер:
150299319d6e474f893b6bffa5645a3d
Внутрішній номер закупівлі:
2470295
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-12-000624-b
Замовник:
КУ "Управління майном Сумськоі обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21107251
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, ЗАРІЧНИЙ Р-Н ПЛОЩА НЕЗАЛЕЖНОСТІ БУД. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна +380542700065,+380542700066 getman20@i.ua http://mayno.sm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
12 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
120 000.00 UAH
Період уточнення:
12.10.2018 11:11 - 17.10.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
12.10.2018 11:11 - 27.10.2018 13:00
Аукціон:
з 29.10.2018 15:03
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
рентген-діагностичний комплекс на 2 робочих місця з пристроєм для оцифровування рентгенівських знімків та принтером
Кількість
3 штуки
Період постачання
12.11.2018 - 26.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
27f910a444004ff093e3041034e6715a
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
16.10.2018 16:14
Статус:
Виконано