-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту окремих віконних та дверних прорізів будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015: 45420000-7 – Столярні та теслярні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-03-12-012772-a
Завершена
429 044.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 145.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 145.22 UAH
Період уточнення:
12.03.2025 16:35 - 17.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим