-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту окремих віконних та дверних прорізів будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015: 45420000-7 – Столярні та теслярні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-03-12-012772-a
Завершена
429 044.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 145.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 145.22 UAH
Номер:
7c70df9038b04698bb253525ccb0af97
Внутрішній номер закупівлі:
24693545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-12-012772-a
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталя Шайтанова +380612788136 natalya.shaytanova@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
429 044.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2025 16:35 - 17.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2025 16:35 - 20.03.2025 09:00
Період кваліфікації:
20.03.2025 09:00 - 20.03.2025 14:16
Період завантаження договору:
26.03.2025 00:00 - 05.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴429 044.00 Послуги з поточного ремонту окремих віконних та дверних прорізів будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015: 45420000-7 – Столярні та теслярні роботи)