-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої
Тендер Prozorro UA-2018-09-14-003141-c
лот №1 Електронний тахеометр в комплекті; лот №2 GNSS приймач з контролером в комплекті
Торги не відбулися
290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 650.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2018 19:07 - 22.09.2018 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим