• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК 021:2015 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої

лот №1 Електронний тахеометр в комплекті; лот №2 GNSS приймач з контролером в комплекті

Торги не відбулися

290 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 650.00 UAH
Номер: 660ecbdac2b44f71b45cd5359f0e66be
Внутрішній номер закупівлі: 2466910
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-14-003141-c   
Замовник: Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
Контактна особа: Олена Коржик +380382720720 khmzakupki@ukr.net http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристроїАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 290 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.09.2018 19:07 - 22.09.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 14.09.2018 19:07 - 02.10.2018 16:00
Аукціон: 03.10.2018 14:04 - 03.10.2018 14:25
Період кваліфікації: 03.10.2018 14:25 - 05.10.2018 16:31

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴160 000.00 Лот №1Електронний тахеометр в комплекті
  • Лот №2 ₴130 000.00 Лот №2 GNSS приймач з контролером в комплекті