-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція з добудовою НВК «Школа-садок «Провесінь» на вул. Тракт Глинянський, 151-Б» у м. Львові
Тендер Prozorro UA-2018-08-17-001269-a
Під місцем виконання робіт слід розуміти м. Львів, вул. Тракт Глинянський, 151-Б
Завершена
34 513 899.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 172 569.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 172 569.50 UAH
Період уточнення:
17.08.2018 17:23 - 31.08.2018 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим