-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Пломби, стрічка захисна та інше
Тендер Prozorro UA-2025-03-04-003093-a
ЛОТ 1 – Пломби та інше ЛОТ 2 – Стрічка захисна та інше
Завершена
1 175 492.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 201.55 UAH
мін. крок: 0% або 201.55 UAH
Період уточнення:
04.03.2025 10:36 - 09.03.2025 00:00
Відповідь надана
Лот 1
Номер:
3afc980f4a164a0f8958522123c0134f
Дата опублікування:
06.03.2025 10:15
Опис:
Добрий день! Лот 1 Додаток 3 пункт 4 . Яка кілкіст. дроту 0,9 в комплекті до пломби?
Відповідь:
Замовником будуть внесені зміни
Дата відповіді:
07.03.2025 12:41