-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Пломби, стрічка захисна та інше
Тендер Prozorro UA-2025-03-04-003093-a
ЛОТ 1 – Пломби та інше ЛОТ 2 – Стрічка захисна та інше
Завершена
1 175 492.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 201.55 UAH
мін. крок: 0% або 201.55 UAH
Номер:
cf876f41f0ac4fffa9ce55f23e1ad782
Внутрішній номер закупівлі:
24598714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-04-003093-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 175 492.12 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2025 10:36 - 09.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2025 10:36 - 12.03.2025 10:00
Період кваліфікації:
12.03.2025 10:00 - 14.03.2025 17:05
Період завантаження договору:
20.03.2025 00:00 - 30.03.2025 00:00
Проект договору:
Завантажити
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 155 337.20 ЛОТ 1 - Пломби та інше
- Лот №2 ₴20 154.92 ЛОТ 2 - Стрічка захисна та інше