-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт 1-го поверху будівлі хірургічного корпусу Комунального некомерційного підприємства Кам’янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Вячеслава Чорновола, 79А)
Тендер Prozorro UA-2025-03-03-012955-a
Завершена
27 238 529.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 136 192.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 136 192.65 UAH
Період уточнення:
03.03.2025 20:59 - 16.03.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим