-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація ("Капітальний ремонт 1-го поверху будівлі хірургічного корпусу Комунального некомерційного підприємства Кам'янської міської ради "Міська лікарня швидкої медичної допомоги" за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кам'янське, вул. Вячеслава Чорновола, 79А")
Оголошено тендер
27 238 529.00
UAH
Номер:
5ae3da5193b74164b3e2ae72665390b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-03-016742-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985854
-
Адреса:
51909, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 79А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985854
-
Адреса:
51909, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 79А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
27 238 529.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація ("Капітальний ремонт 1-го поверху будівлі хірургічного корпусу Комунального некомерційного підприємства Кам'янської міської ради "Міська лікарня швидкої медичної допомоги" за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кам'янське, вул. Вячеслава Чорновола, 79А")
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями) та Постанови від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.03.2025 20:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 - 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація ("Капітальний ремонт 1-го поверху будівлі хірургічного корпусу Комунального некомерційного підприємства Кам'янської міської ради "Міська лікарня швидкої медичної допомоги" за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кам'янське, вул. Вячеслава Чорновола, 79А")
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума27 238 529.00 UAH