-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2025-02-27-003088-a
Поставка Товару здійснюється (поставляється) поетапно, окремими партіями, відповідно до потреб Замовника
Завершена
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
Період уточнення:
27.02.2025 10:38 - 04.03.2025 00:00
Відповідь надана
Технічна частина
Номер:
4a8f0b82e30b41809a84a36ffc273537
Дата опублікування:
28.02.2025 10:05
Опис:
Шановний Замовник, добрий день. Відповідно до вимог додатку 1.1 основа дорожніх знаків прямокутник та трикутник повинна мати подвійний загин по периметру. Разом з тим, серед знаків, які плануються до закупівлі, наявні також восьмикутник, коло та квадрат. Звідси виникає питання стосовно того знаки восьмикутник, коло та квадрат повинні бути без загину, мати одинарний загин (якщо так, то якого розміру загин)?
Відповідь:
Шановний учасник. Вимоги до дорожніх знаків зазначено в п. 1 додатку 1.1. до тендерної документації.
Окремих вимог до знаків восьмикутник, коло та квадрат не визначено, крім зазначених у вищевказаному пункті.
Дата відповіді:
03.03.2025 12:43