• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)

Поставка Товару здійснюється (поставляється) поетапно, окремими партіями, відповідно до потреб Замовника

Завершена

1 200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 000.00 UAH
Номер: b2e8bd42bad04852b7ade17cdfc2ce43
Внутрішній номер закупівлі: 24559756
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-27-003088-a   
Замовник: КП "Київтранспарксервіс"
Контактна особа: Зелена Олена Василівна 380679985664 zev@ktps.kiev.ua https://ktps.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.02.2025 10:38 - 04.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2025 10:38 - 07.03.2025 14:00
Аукціон: 10.03.2025 13:22 - 10.03.2025 13:45
Період кваліфікації: 10.03.2025 13:45 - 09.04.2025 11:25
Період завантаження договору: 15.04.2025 00:00 - 25.04.2025 00:00
Проект договору: Завантажити

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 200 000.00 Дорожні знаки та таблички до дорожніх знаків (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)