-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конвектори електричні
Тендер Prozorro UA-2025-02-25-008783-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Торги не відбулися
112 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 120.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2025 14:23 - 02.03.2025 00:00
Відповідь надана
технічні дані
Номер:
d0c8b00e5ec74f8b8baffc1790cb8332
Дата опублікування:
25.02.2025 14:52
Опис:
Вітаю. Шановний замовник, в Додатку 1 (Технічна специфікація) вказаний тип ТЕНу закритий, при цьому ІР вказаний 20. Якщо ТЕН в конвекторі закритий, то ступінь захисту вже не може бути менше ІР24, а в технічних вимогах сказано - не менше ІР20.
Уточніть, будь ласка, який все-таки тип ТЕНу потрібен.
Відповідь:
Доброго дня. Дякуємо за увагу до нашої закупівлі.
Шановний учаснику, в технічній специфікації (Додаток 1 до ТД) вказано наступне: ТЕН має бути закритого типу.
Стосовно вимоги по ІР захисту, то цей параметр стосується не лише типу ТЕНа, а виробу взагалі. З метою не дискримінації інших учасників торгів вказано не конкретне значення для можливості запропонувати покращені характеристики. Також, на ринку можливо, присутні дані товари з закритим ТЕНом, але внаслідок особливостей конструкції не мають ступеню захисту ІР 24.
Дата відповіді:
27.02.2025 16:12