• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Конвектори електричні

Оголошено тендер

134 400.00 UAH
Номер: 77fe292c113f43a79813fb4b6661afe3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-25-009589-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 134 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Конвектори електричні
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Сергійчук О.В.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування: 25.02.2025 13:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума134 400.00 UAH