-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Покрівельні матеріали » код ДК 021:2015 44110000-4 «Конструкційні матеріали».
Тендер Prozorro UA-2025-02-21-007182-a
Джерело фінансування закупівлі: власні кошти
Завершена
222 308.90
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 111.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 111.54 UAH
Період уточнення:
21.02.2025 14:39 - 26.02.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим