-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Покрівельні матеріали » код ДК 021:2015 44110000-4 «Конструкційні матеріали».
Оголошено тендер
222 308.90
UAH
Номер:
7c998107f7d2429992c74b96dfbd968f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-21-008328-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131954
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Георгія Тарасенка, будинок 149(вулиця ПЛЕХАНІВСЬКА, будинок 149)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
222 308.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Покрівельні матеріали » код ДК 021:2015 44110000-4 «Конструкційні матеріали».
Примітки:
Замовник здійснює діяльність в окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
21.02.2025 14:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума222 308.90 UAH