• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт елементів благоустрою Алеї Нескорених на території кладовища м.Тульчин за межами с.Мазурівка Тульчинського району Вінницької області

Торги відмінено

2 492 628.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 926.28 UAH
Період уточнення: 21.02.2025 14:26 - 01.03.2025 00:00
Відповідь надана

поребрик

Номер: 84c9edf1976f4873b29f01474eb78f16
Дата опублікування: 24.02.2025 10:34
Опис: Доброго дня! відповідно до відомості ресурсів вказано поребрик 50.20.8. Чи можна еквівалентом 100.20.8, якщо ні то чому?
Відповідь: Доброго дня. Поребрик вказаний згідно проектно-кошторисної документації.
Дата відповіді: 27.02.2025 16:09
Відповідь надана

фем

Номер: 65ea651b677a4eaab3ee807db1a2e518
Дата опублікування: 21.02.2025 16:29
Опис: Доброго дня!Відповідно до відомостей ресурсів вказано Тротуарна плитка (ФЕМ), товщина 40 мм та Тротуарна плитка (ФЕМ), товщина 60 мм. Який саме вид фем (форма) буде використовуватися?
Відповідь: Доброго дня. Для розрахунку бралася форма плитки "Старе місто", але можливий і еквівалент.
Дата відповіді: 23.02.2025 11:21
Відповідь надана

техзавдання

Номер: c6790fe4843b464c806024f0a8e52e4d
Дата опублікування: 21.02.2025 14:41
Опис: Добрий день! Просимо Вас надати інформацію , ФЕМ якої форми планується укладання?
Відповідь: Доброго дня. Вам потрібно план -схему завантажити
Дата відповіді: 21.02.2025 16:24