-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт елементів благоустрою Алеї Нескорених на території кладовища м.Тульчин за межами с.Мазурівка Тульчинського району Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2025-02-21-006643-a
Торги відмінено
2 492 628.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 926.28 UAH
мін. крок: 1% або 24 926.28 UAH
Номер:
3bbdd66c9ad148189615f9a676d35cb8
Внутрішній номер закупівлі:
24505851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-21-006643-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519622
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул.Леонтовича Миколи, будинок 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Падюк В’ячеслав Олександрович +380976864932 kp2022blagoustriy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 492 628.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.02.2025 14:26 - 01.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2025 14:26 - 04.03.2025 08:00
Аукціон:
05.03.2025 11:32 - 05.03.2025 11:55
Період кваліфікації:
05.03.2025 11:55 - 07.03.2025 13:41
Період завантаження договору:
13.03.2025 00:00 - 23.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6fc9ce2ec3b54d0f935ae4a20ebb3cbe
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливістю усунення порушень виявлених під час проведення закупівлі.
Період оскарження:
13.03.2025 09:24 - 24.03.2025 00:00
Дата опублікування:
13.03.2025 09:24
Дата виконання:
24.03.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 492 628.00 Капітальний ремонт елементів благоустрою Алеї Нескорених на території кладовища м.Тульчин за межами с.Мазурівка Тульчинського району Вінницької області