-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
І.1 09 Дослідження та розробки в галузі фармацевтичних наук
Тендер Prozorro UA-2018-08-22-001663-c
Завершена
3 500 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.4% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 15 000.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2018 15:56 - 31.08.2018 13:00
Відповідь надана
Кваліфікаційні критерії
Номер:
0845ccd8d5284b0dad586e0d723f16b7
Дата опублікування:
28.08.2018 15:21
Опис:
Доброго дня!
У Додатку 2 до Тендерної документації зазначено вимогу щодо наявності в учасника штатних працівників відповідної кваліфікації (не менше двох працівників, які мають науковий ступінь кандидата або доктора наук у відповідній до предмету закупівлі (тематики лоту) галузі науки), виходячи з цього чи необхідно на підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам надавати скан-копії трудових книжок та дипломів кандидатів та докторів наук працівників?
Відповідь:
У додатку 2 тендерної документації зазначено, що для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційному критерію надається Довідка* в довільній формі, складена учасником, яка містить інформацію про те, що учасник має штатних працівників відповідної кваліфікації (не менше двох працівників, які мають науковий ступінь кандидата або доктора наук у відповідній до предмету закупівлі (тематики лоту) галузі науки), які мають необхідні знання та досвід, з обов’язковим наведенням наступної інформації: прізвище, ім’я та по батькові працівника, посада, науковий ступінь.
Відповідно до додатку 6 тендерної документації до довідки переможцем торгів додаються завірені підписом уповноваженої особи та печаткою учасника (за наявності):
1) копії першої і останньої із заповнених сторінок трудової книжки або копії трудового договору (контракту) штатних працівників учасника;
2) копії дипломів штатних працівників учасника про присвоєння наукового ступеня кандидата або доктора наук.
Дата відповіді:
28.08.2018 17:26