-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
І.1 09 Дослідження та розробки в галузі фармацевтичних наук
Тендер Prozorro UA-2018-08-22-001663-c
Завершена
3 500 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.4% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 15 000.00 UAH
Номер:
2352218e5ae247689bf9b9a0f3f4b13f
Внутрішній номер закупівлі:
2442906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-22-001663-c
Замовник:
Міністерство освіти і науки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38621185
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.08.2018 15:56 - 31.08.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2018 15:56 - 10.09.2018 13:00
Аукціон:
11.09.2018 11:15 - 11.09.2018 16:01
Період кваліфікації:
11.09.2018 16:01 - 17.09.2018 13:56
Період завантаження договору:
11.09.2018 16:01 - 01.10.2018 16:01
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 000 000.00 Лот № 1 Розроблення прототипів протиепілептичних лікарських засобів – модуляторів гальмівної системи мозку
- Лот №2 ₴1 500 000.00 Лот № 2 Розроблення дезінфекційного засобу проти збудників туберкульозу широкого спектру застосування