-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
“Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 500 учнів у с. Кваси, Рахівського району – будівництво”
Тендер Prozorro UA-2018-09-20-002137-c
Виконання загально будівельних робіт.
Торги не відбулися
21 740 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 108 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 108 700.00 UAH
Період уточнення:
20.09.2018 15:57 - 25.09.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим