-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
“Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 500 учнів у с. Кваси, Рахівського району – будівництво”
Тендер Prozorro UA-2018-09-20-002137-c
Виконання загально будівельних робіт.
Торги не відбулися
21 740 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 108 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 108 700.00 UAH
Номер:
7f3b5a0f48d14d06877f2490ef6e3a4d
Внутрішній номер закупівлі:
2442224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-20-002137-c
Замовник:
Управління капітального будівництва облдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Рущак +380956177994 ukb-oda@ukr.net http://www.carpathia.gov.ua/ua/publication/content/623.htm
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
21 740 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
108 700.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
20.09.2018 15:57 - 25.09.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2018 15:57 - 05.10.2018 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
“Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 500 учнів у с. Кваси, Рахівського району – будівництво”
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
90640, Україна, Закарпатська область, Рахівський район, село Кваси, номен будинку 85
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Будівельна компанія Антрол ТзОВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40472806
-
Контактна особа:
Петах Володимир Ілліч +380997704062 petahvolodimir@gmail.com
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м.Мукачево, вул. Млинська 3, Коприві Л.О.
Початкова пропозиція
21 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
21 000 000.00 UAH з ПДВ
Документи
28
Скарги
0