• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Екологічні вимоги

Послуги з технічного обслуговування та ремонту екскаватора-навантажувача JCB 3CX SITEMASTER - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Торги відмінено

730 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 680.00 UAH
Період уточнення: 11.02.2025 17:42 - 16.02.2025 00:00
Відповідь надана

Щодо дискримінаційних вимог

Номер: 9e477a2d8459493da5f670c0a0265a3f
Дата опублікування: 12.02.2025 10:24
Опис: Доброго дня, Шановний Замовнику! Наше підприємство бажає приняти учать у тендері, натоміть згідно вимог Додатку №1 до ТД Учасники повинні бути підключені до системи JCB LiveLink та надати копії сертифікату та/або свідоцтва та/або письмового підтвердження про підключення від компанії JCB тощо. Важаємо, що дана вимога є дискримінаційною та порушує п.4 ч.1 ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме принцип недискримінації учасників та рівне ставлення до них, що також Вами гарантується в Тендернійдокументації. Як вбачається з офіційного сайту виробника транспортних засобів JCB LiveLink – це програмне забезпечення, яке дозволяє власникам машин JCB контролювати свої машини віддалено за допомогою спеціально вмонтованого терміналу. Реєстрація та підключення до вказаної системи доступна лише власникам/користувачам транспортних засобів виробництва JCB з метою відслідковування місцезнаходження та отримання сигналів про несправність машин/необхідність проходження технічного обслуговування, не розповсюджується на техніку інших виробників та не надає третім особам можливість відслідковувати будь-яку техніку (наприклад, отримати інформацію щодо місцезнаходження Ваших транспортних засобів, які пропонуються до ремонту та технічного обслуговування). Виконання ремонту та технічного обслуговування здійснюється наявними спеціалістами та за допомогою власного/орендованого обладнання виконавця, що вказується учасником «Довідці в довільній формі, яка містить достовірну інформацію про наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій». акож, за умовами Тендерної документації Виконавець не зобов’язується встановлювати термінал та програмне забезпечення LiveLink на Ваші транспортні засоби. Отже, вимога про реєстрацію та надання Копії документів, що підтверджують підключення учасника до системи JCB LiveLink (копії сертифікату та/або свідоцтва та/або письмового підтвердження від компанії JCB та/або інше) є дискримінаційною та обмежує коло потенційних учасників закупівлі, а отже повинна бути виключена. Ознайомтесь з практикою Рішень АМКУ № 5477-р/пк-пз від 26.03.2024(оголошення UA-2024-03-11-004855-a.).Враховуючи зазначене вище та для уникнення дискримінаційних дій, вимагаємо вилучити дану вимогу. В іншому випадку, ми будемо змушені звернутись в АМКУ.
Відповідь: Доброго дня, шановні. Екскаватор-навантажувач JCB 3CX SITEMASTER є власністю Замовника відкритих торгів з особливостями ID: UA-2025-02-11-015020-a. Програмне забезпечення JCB LiveLink встановлено на екскаваторі-навантажувачі JCB 3CX SITEMASTER (далі-ТЗ) Замовника, що дозволяє контролювати технічний стан ТЗ станціями технічного обслуговування, автоматично відправляючи сигнали про несправності та необхідність їх усунення або задля вчасного проходження технічного обслуговування, допомогає відслідковувати місцезнаходження ТЗ Замовника. Ремонт та ТО повинні здійснювати станції техобслуговування з наявним сертифікованим обладнанням комутуючого зі встановленим програмним забезпеченням JCB LiveLink та мусить мати кваліфікованих працівників щодо своєчасного, якісного, а іноді і термінового обслуговування ТЗ Замовника. Отже, вимога про реєстрацію та надання копії документів, які підтверджують підключення учасника до системи JCB LiveLink є обов'язковою для вчасного та якісного надання послуг за предметом закупівлі, а саме: Послуги з технічного обслуговування та ремонту екскаватора-навантажувача JCB 3CX SITEMASTER.
Дата відповіді: 12.02.2025 16:27