• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Екологічні вимоги

Послуги з технічного обслуговування та ремонту екскаватора-навантажувача JCB 3CX SITEMASTER - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Торги відмінено

730 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 680.00 UAH
Номер: 48aca8f69c2d4036bd9971808b53bf35
Внутрішній номер закупівлі: 24395214
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-11-015020-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Inna Busyreva +380567319734 dp.blago@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 730 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.02.2025 17:42 - 16.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.02.2025 17:42 - 19.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 54588c820c3c420a88bc36ffbd2b88ec
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: виявлені помилки у Додатку 3 тендерної документації, що потребує перерахунок очікуваної вартості. Технічно не можливо виправити зазначену помилку.
Період оскарження: 13.02.2025 17:57 - 24.02.2025 00:00
Дата опублікування: 13.02.2025 17:57
Дата виконання: 24.02.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴730 200.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту екскаватора-навантажувача JCB 3CX SITEMASTER - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника