-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівля Ліцею № 25 ім. М.О. Щорса м. Житомира за адресою: м. Житомир, вулиця Мала Бердичівська, будинок 18 (виконання демонтажних робіт) (CPV ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-02-10-016031-a
Торги відмінено
13 005 682.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 65 030.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 65 030.00 UAH
Період уточнення:
10.02.2025 18:34 - 22.02.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим