• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Будівля Ліцею № 25 ім. М.О. Щорса м. Житомира за адресою: м. Житомир, вулиця Мала Бердичівська, будинок 18 (виконання демонтажних робіт) (CPV ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)

Торги відмінено

13 005 682.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 65 030.00 UAH
Номер: 65f5f3f2a1834523afff60db9abb4a6e
Внутрішній номер закупівлі: 24379196
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-10-016031-a   
Замовник: Управління капітального будівництва Житомирської міської ради
Контактна особа: В'ячеслав Глазунов +380412445716 ukbgmr@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 13 005 682.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.02.2025 18:34 - 22.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.02.2025 18:34 - 25.02.2025 17:07

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 7060c70470b7457b93f9359b2c4e5c8c
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження: 13.02.2025 16:57 - 24.02.2025 00:00
Дата опублікування: 13.02.2025 16:57
Дата виконання: 24.02.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴13 005 682.80 Будівля Ліцею № 25 ім. М.О. Щорса м. Житомира за адресою: м. Житомир, вулиця Мала Бердичівська, будинок 18 (виконання демонтажних робіт) (CPV ДК 021:2015:45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)