-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Компютерне обладнання ( ноутбуки та БФП)
Тендер Prozorro UA-2025-02-07-014576-a
Завершена
823 320.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 116.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 116.60 UAH
Період уточнення:
07.02.2025 19:16 - 12.02.2025 00:00
Відповідь надана
Щодо договору
Номер:
d97c5b8b84194dd88681b21180176ebd
Дата опублікування:
10.02.2025 09:28
Опис:
Шановний замовнику, просимо звернути увагу, що предметом закупівлі згідно з оголошенням є комп’ютерне обладнання (ноутбуки та БФП), тоді як у виставленому договорі зазначено автомобільну техніку. Просимо уточнити, чи це технічна помилка, та за необхідності внести відповідні коригування.
Відповідь:
Дякуємо за зауваження.Це технічна помилка
Договір щодо закупівлі оргтехніки буде додатково загружений в систему
Дата відповіді:
10.02.2025 10:06