-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Компютерне обладнання ( ноутбуки та БФП)
Тендер Prozorro UA-2025-02-07-014576-a
Завершена
823 320.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 116.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 116.60 UAH
Номер:
8d3d0cb61b434740ad8477fbe885eeb3
Внутрішній номер закупівлі:
24360815
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-07-014576-a
Замовник:
Управління СБУ в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001562
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Довженка, буд.№3
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клованич Володимир Іванович +380312691343 vo-ka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
823 320.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.02.2025 19:16 - 12.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2025 19:16 - 15.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
15.02.2025 00:00 - 19.02.2025 19:12
Період завантаження договору:
25.02.2025 00:00 - 07.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴823 320.00 Компютерне обладнання ( ноутбуки та БФП)