-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна непромислового використання 1 група (береза, дуб, граб)
Тендер Prozorro UA-2025-01-30-013654-a
Завершена
9 550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 47 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 47 750.00 UAH
Період уточнення:
30.01.2025 15:58 - 04.02.2025 00:00
Відповідь надана
Порушення законодавства при складанні ТД
Номер:
4600b941ae584247beb4398430b3dc4a
Дата опублікування:
03.02.2025 11:42
Опис:
У пунктах 2,3,5 Додатку 6 до ТД вказано маніпулятивні та дискримінаційні вимоги по відношенню до учасників, які не є бажаними для вас.
Вами у попередній закупівлі вказано посилання на скаргу UA-2023-02-15-000901-a.a2 ПП "ЖИЗНЬ", де на сторінці 3-4 вказано необгрунтованість таких вимог та обов'язок Замовника скасувати їх. Таким чином, вам необхідно не допустити порушення норм законодавства та виключити вимоги п. 2,3,5 з Додатку 6.
Відповідь:
Дякуємо за ваше звернення.
Замовник, як орган, що забезпечує потреби військових частин, здійснює закупівлі відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема Закону України “Про публічні закупівлі” та Особливостей здійснення закупівель в умовах воєнного стану, затверджених Постановою КМУ № 1178.
Вимоги, зазначені у тендерній документації (пункти 2, 3, 5 Додатку 6), були встановлені виключно з метою забезпечення якісного та безперебійного постачання товару, необхідного для належного функціонування військових частин в умовах воєнного стану.
Дата відповіді:
04.02.2025 08:45