• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина дров’яна непромислового використання 1 група (береза, дуб, граб)

Оголошено тендер

9 550 000.00 UAH
Номер: 17b632e331f34531ae4a1fa88f1e42e7
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-30-014917-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЕВ м. Житомир
Замовник: КЕВ м. Житомир
Очікувана вартість: 9 550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров’яна непромислового використання 1 група (береза, дуб, граб)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 30.01.2025 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров’яна непромислового використання 1 група (береза, дуб, граб)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 5000 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписРозрахунки проводяться Замовником після отримання товару та підписання видаткової накладної обома Сторонами, шляхом здійснення Замовником безготівкового перерахунку на банківський рахунок Постачальника відповідної вартості поставленого Товару.
Сума9 550 000.00 UAH