-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція частини корпусу гострої коронарної недостатності ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска» НАМН України, за адресою:м.Київ, вулиця Народного Ополчення,5 (в тому числі поставка та монтаж обладнання)»
Тендер Prozorro UA-2018-09-13-001491-c
Торги не відбулися
1 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
Період уточнення:
13.09.2018 13:48 - 21.09.2018 13:53
Відповідь надана
Поставка та монтаж обладнання
Номер:
2df878979a7e4e1f9178b9ecfe0fd9a7
Дата опублікування:
21.09.2018 09:31
Опис:
За який рахунок буде здійснюватися закупівля INFINIX VF ?
Відповідь:
За рахунок джерела фінансування проекту
"Реконструкція частини корпусу гострої коронарної недостатності ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска» НАМН України, за адресою:м.Київ, вулиця Народного Ополчення,5 (в тому числі поставка та монтаж обладнання)»
Дата відповіді:
21.09.2018 15:04
Відповідь надана
поставка та монтаж обладнання
Номер:
2b7a7e4a379349e6931f9ca99cce6100
Дата опублікування:
19.09.2018 16:02
Опис:
У тендерній документації зазначено "в тому числі поставка та монтаж обладнання" надайте, будь ласка, перелік обладнання, що неохідно буде поставити і які монтажні роботи будуть проводитися?
Відповідь:
Обладнання, що передбачає монтаж - це встановлення обладнання ангіографічної системи INFINIX VF.
Перелік обладнання, що не потребує монтажу, буде надано разом з вихідними даними після укладення договору.
Дата відповіді:
20.09.2018 13:57
Відповідь надана
питання до тендеру
Номер:
dc0a492665b846188e1428bba547c7d2
Дата опублікування:
14.09.2018 12:57
Опис:
Питання щодо тендеру:
1) До 21 Грудня 2018 р. має бути проведено технічне обстеження, розроблено 2 стадії і пройдено експертизу? (комплексна експертиза стадії "Проект" триватиме до 3-х міс + час на погодження Замовником проміжних та кінцевих проектних рішень).
2) Чи передбачається авансування робіт та поетапність оплат (тех.обстеження, "П", затвердження, "Р")?
3) Чому у Завдання на проектування не включено розділи "ЕТР", "СКС" т.ін.? Вони розробляються іншою установою?
Відповідь:
1)до 21 грудня 2018 року Замовнику має бути передана проектно-кошторисна документація;
2)авансування робіт та поетапність оплат не передбачається;
3)стосовно розділів, буде внесено зміни до тендерної документації;
Дата відповіді:
19.09.2018 13:01