-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція частини корпусу гострої коронарної недостатності ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска» НАМН України, за адресою:м.Київ, вулиця Народного Ополчення,5 (в тому числі поставка та монтаж обладнання)»
Тендер Prozorro UA-2018-09-13-001491-c
Торги не відбулися
1 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 500.00 UAH
Номер:
506fe7f323f04924b83df1f23d72e7e1
Внутрішній номер закупівлі:
2422034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-13-001491-c
Замовник:
Державна установа “Національний науковий центр “Інститут кардіології імені академіка М. Д. Стражеска” Національної академії медичних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011893
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Народного Ополчення,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степченко Євгенія Василівна +380442497004 2497004@gmail.com http://www.strazhesko.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 500.00 UAH
Період уточнення:
13.09.2018 13:48 - 21.09.2018 13:53
Період прийому пропозицій:
13.09.2018 13:48 - 01.10.2018 13:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція корпусу гострої коронарної недостатності ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска» НАМН України, за адресою:м.Київ, вулиця Народного Ополчення,5 (в тому числі поставка та монтаж обладнання)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 21.12.2018
Місце постачання
03151, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Народного Ополчення,5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРАЙМ-ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32247200
-
Контактна особа:
Єрмольєв Валентин Юрійович 380445377651, dk.primeinvest@gmail.com
-
Адреса:
08660, Україна, Київська область, Ксаверівка, Центральний майдан, 2
Початкова пропозиція
1 819 544.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 819 544.50 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0