-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значенняС 071206 (Ужгород-Палло) - Сторожниця, км0+000-2+700 Закарпатської області
Тендер Prozorro UA-2018-08-28-000611-a
Бюджетні призначення на 2018 рік передбачені у розмірі 250 000,00 грн. з ПДВ
Торги не відбулися
7 316 263.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 21 948.79 UAH
мін. крок: 0.3% або 21 948.79 UAH
Період уточнення:
28.08.2018 11:21 - 21.09.2018 10:30
Звернень немає. Звернення не може бути заданим