-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значенняС 071206 (Ужгород-Палло) - Сторожниця, км0+000-2+700 Закарпатської області
Тендер Prozorro UA-2018-08-28-000611-a
Бюджетні призначення на 2018 рік передбачені у розмірі 250 000,00 грн. з ПДВ
Торги не відбулися
7 316 263.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 21 948.79 UAH
мін. крок: 0.3% або 21 948.79 UAH
Номер:
bbb55c0d1ee94db99d23886f6378773c
Внутрішній номер закупівлі:
2420713
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-28-000611-a
Замовник:
Сторожницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22114785
-
Додаткова контактна особа:
Сіка Василь +380505328997 storozhnicka-sr@ukr.net
-
Адреса:
89421, Україна, Закарпатська область, село Сторожниця, вулиця Шевченка, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сіка Василь +380505328997 storozhnicka-sr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 316 263.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 948.79 UAH
Період уточнення:
28.08.2018 11:21 - 21.09.2018 10:30
Період прийому пропозицій:
28.08.2018 11:21 - 01.10.2018 10:30
Період прекваліфікації:
з 01.10.2018 10:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 071206 (Ужгород-Палло) - Сторожниця, км0+000-2+700 Закарпатської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
26.09.2018 - 31.12.2022
Місце постачання
89421, Україна, Закарпатська область, Сторожниця, 071206 (Ужгород-Палло) - Сторожниця, км0+000-2+700 Закарпатської області
На карті